مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030

مطالب کلاس تاریخ تحلیلی صدر اسلام

مطالب کلاس تاریخ تحلیلی صدر اسلام

سلام استاد، خسته نباشین! من شماروبه خاطردلسوز بودنتون تحسین میکنم، ازحرفای شما نیت خوبتون رومتوجه میشم وازبودن درکلاستون لذت میبرم ولی به نظرم یکم توی بیان منظورتون مشکل دارین واین شاید باعث بشه، بعضیها به جای جذب شدن به سمت دین، بدتر زده بشن، بنظرم هرکسی به شکلی متفاوت وباسخنان ورفتارهای خاص اصطلاحا براه میاد، مثلا دلیل اینکه چراموهاتو نمیدی تو رو نپرسین، بنظرشما کسی هست که ندونه که اینکارگناهه! استاد اززیبای های دین بگین، ازمحبت بی انتهای خداوند (من این قسمت روخیلی دوست دارم)، ازکارهایی که ائمه فقط برای رضای خداوند انجام دادن، اینطوری خیلی هاغیرمستقیم وبدون اینکه متوجه شن به دین علاقه مندمیشن! امیدوارم ازحرفای من ناراحت نشده باشین، به خدامنظوربدی نداشتم!

پاسخ مدیر سایت، علی فروتن:

سلام دخترم ممنونم از نظر زیبا و خوبت که درباره مطالب کلاس مطرح کردی، بسیار لذت بردم از این اظهار نظر خوب و هوشمندانه و دلسوزانه اما . . .

ببین دخترم من سر کلاس از زیبایی های دین کم نگفتم، دائم درباره قشنگی دستورات دین حرف میزنم و به دنبال قانع کردن دانشجویان هستم، این را میدانم که اگر برخورد بدی باشد، بعضی ها از دین زده میشوند، اما سوال من این است، که من به بهانه این نقطه ضعف شخصیتی بعضی ها نباید استدلال کنم و حقایق را بگویم؟

اما وقتی با مهربانی و خوش اخلاقی و محبت، از خطاها و جسارتها چشم پوشی میکنم و به کسی هیچ مساله ای را تحمیل و اجبار نمیکنم، ولی از طرفی میبینم که به راحتی تذکرات فراموش می شود و بعضیها توجهی ندارند لازم میبینم که تلنگر بزنم.

اگر واقعا کسی نیست که نداند این کار گناه است، پس واقعا باید تاسف خورد که این کار انجام میشود، و من به خودم اجازه نمیدهم که در این مساله عکس العمل نشان ندهم، چون بحث در اثبات یک نظریه برتر بود و به استدلال کشانده شد، من سوالی پرسیدم که بی جواب ماند و واقعا باید شما اعتراض می کردید و واکنش نشان می دادید که چرا سوال من پاسخ داده نشد، و اگر پاسخی برای سوال نیست، چرا رفتارها و پاسخ ها اصلاح نمیشود و شما باید وارد شوید و از حق دفاع کنید. شما خودت شاهدی که من از هر راهی استفاده کردم برای فهم این نکته ولی دریغا که امثال شما هم من را یاری نمیکنند و  . . . 

چرا باید از اینها ناراحت بشم!!!!؟؟؟

امتياز شما :
 
۱ راي
ارسال :
۱۳۹۲/۲/۷
بازديد :
۷۹۶ مرتبه
نظرات