مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030

تغییر مرجع تقلید

تغییر مرجع تقلید

سلام من موقعی که به سن تکلیف رسیدم بدون هیچ تحقیق یا پرسش از کسی برای انتخاب مرجع تقلید آیت الله مکارم را شانسی انتخاب کردم و با خودم گفتم ایشان مرجع من هستند حالا با تحقیقات بیشتر به نتیجه دیگری رسیده ام می توانم مرجع تقلید خود را عوض کنم. لطفا اگر مقدور است جواب را به ایمیلم بفرستید. یاعلی

پاسخ مدیر سایت، علی فروتن:

سلام آقا رضا، چطوری پسر خوب؟ اینکه از یک مرجع تقلیدی، بدون تحقیق درباره اعلمیت ایشان تقلید کردی، مثل این است که مرجع تقلیدی نداشتی، چرا که باید با تایید دو نفر اهل خبره، اعلم بودن مرجع تقلید، برای مکلف، محرز و یقینی شود، و اینکه شما بدون تحقیق اقدام به انتخاب کردی، بی فایده بوده است و هم اکنون با تحقیق باید اقدام به انتخاب اعلم کنی، و اگر تا به حال تکالیفی را که انجام دادی، مطابق با مرجع تقلید جدیدت بود، که هیچ و الا باید بر طبق تکلیفت، عمل کنی، البته این حکم نیز باید طبق فتوای مرجع تقلید جدید که انتخاب کردی باشد. و الان اگر مرجع تقلید اعلم را با تحقیق و تایید اهل خبره انتخاب نمودی، درباره اینکه حکم تکالیفی را که قبلا انجام دادی، چه میشود، از ایشان سوال کن.

یا علی

امتياز شما :
 
۵ راي
ارسال :
۱۳۹۲/۲/۱۸
بازديد :
۱۰۳۰ مرتبه
نظرات