مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030

آرامش حقیقی در هم کلام شدن با خدا

آرامش حقیقی در هم کلام شدن با خدا

 

سلام استاد خیلی احساس ارامش میکنم بعد صحبت کردن با شما. حداقل میدونم یکی هست که رازمو میدونه و بهم کمک میکنه .واقعا ممنون. بابت اسمس دیروز معذرت خیلی تنها بودم و عصبی. نمی خوام با مشکلات زندگیم درگیرتون کنم تا همینجا هم لطف کردید. ولی شما یکی از با حالترین استادای دنیاین. خداحافظ
پاسخ مدیر سایت، علی فروتن:
سلام دخترم/ خوشحالم از اینکه احساس آرامش میکنی، ولی اگه حرف زدن با یک بنده خدا اینقدر آرومت کرده، حرف زدن با خود خداجون چقدر آرومت میکنه؟!؟!؟!، دلسوزانه میگم یه کم به خدا بیشتر نزدیک شو، خدا خیلی مهربونه، ازش بخواه بهترینها رو واست فراهم کنه، چرا خداحافظی کردی!!! عذرخواهی هم لازم نیست هر موقع دلت پر بود میتونی درد دل کنی و خودت رو خالی کنی، یک مشاور خوب قبل از هر چیز باید شنونده خوبی باشه و در ضمن نظر لطفته دخترخوب زندگی من یعنی: "حل مشکلات زندگی جوانهای وطنم" من رو بی خبر نذار
یا علی
امتياز شما :
 
۱ راي
ارسال :
۱۳۹۲/۲/۲۵
بازديد :
۶۵۴ مرتبه
نظرات