مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030

اطلاعیه تعیین مهلت طرح سوال

اطلاعیه تعیین مهلت طرح سوال

سلام

قابل توجه دانشجویان محترم، بسیاری از دوستان، پیام فرستادند و سوال پرسیدند، که چه زمانی و کدام بخش از سایت، نمونه سوالات، را قرار میدهم؟ درجواب همه عزیزان، میگویم، هنوز کمتر از نصف تعداد دانشجویان، سوالات را طرح کرده و به دست من رسانده اند و تعداد باقیمانده، هنوز برای طرح سوال، اقدامی نکرده اند، آن دسته از دانشجویان محترمی که تا به حال سوالات را نفرستادند، فقط و فقط تا تاریخ 12 خرداد، مهلت دارند که سوالات را ارسال کنند، و پس از اینکه همه دانشجویان محترم، سوالات را ارسال کردند، تاریخ 15 خرداد ماه، نمونه سوالات را بر روی سایت قرار خواهم داد، در همین بخش، یعنی بلاک مخصوص دانشجویان، لذا قابل توجه آنهایی که هنوز سوالات را طرح نکرده اند، اگر تا قبل از تاریخ فوق الذکر سوالات را طرح و ارسال نکنند، مشمول کسر نمره می شوند.

لطفا به دوستانتان اطلاع رسانی کنید.

یا علی

امتياز شما :
 
۷ راي
ارسال :
۱۳۹۲/۳/۸
بازديد :
۷۴۴ مرتبه
نظرات