مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030

کمتر از 3 روز تا خلق حماسه ی من و تو

کمتر از 3 روز تا خلق حماسه ی من و تو

 

سلامی به گرمای اواخر بهار، محضرهمه جوانان و هم وطنان نازنین و عزیز و گرامی:

 

از آنجایی که برای همه واضح است که آمریکا و اسرائیل، دشمن حقیقی مردم ایران هستند، و چشم دیدن پیشرفت و آزادی ایرانیان را ندارند، تا چه رسد به عزت و سربلندی نظام جمهوری اسلامی و همچنین از آنجایی که هیچ کسی نمیتواند منکر شود که این دو دشمن ایران، به دنبال خیر و صلاح کشور و مملکت ما نیستند، و روز به روز به دنبال توطئه چینی و ایجاد تفرقه و دشمنی در بین مردم عزیز و نازنین ایران هستند، و همچنین پرواضح است که حضور حداکثری در انتخابات باعث ناامیدی دشمن می شود و از سوی دیگر، عدم حضور بعضی از مردم ایران و رای ندادن آنها، هرچند با درصد خیلی کم، باعث خوشحالی دشمن می شود، چند توصیه را به شما و سایر جوانان ایرانی عرض میکنم، تا در نتیجه با خلق حماسه سیاسی و حضور حداکثری در این انتخابات، دشمنان این مرز و بوم را ناامید و دل امام زمان را شاد کنیم، و ادامه دهنده راه شهداء و امام شهداء باشیم.

1) تا میتوانید دیگران را با محبت صادقانه و برخورد دوستانه، و بحث و گفتگوی صمیمی، منطقی، مستدل، به حضور پرشور و نشاط در انتخابات دعوت کنید.

2) نظر خودتان را به دیگران تحمیل نکنید.

3) تحمل شنیدن نظر سایر اطرافیانتان را داشته باشید و نسبت به نظر آنها واکنش نامناسبی نشان ندهید.

4) از بدگویی نسبت به نامزدها یا تعریف و تمجید بیش از حد، بپرهیزید و سعی نکنید با غلو و انفعال بخواهید برای کاندید محبوب خودتان رای جلب کنید.

5) دیگران را به انتخاب اصلح ترغیب کنید.

6) معیارتان در انتخاب اصلح با توجه به ژرف نگری و تسلط و سیطره آگاهی، معیارهای بیان شده توسط حضرت آقا، مقام عظمای ولایت باشد، تا دچار اشتباه نشوید.

7) اگر می دانید که عده ای رای سفید دارند، حتما تذکر دهید که حضور موثر داشته باشند، نه ممتنع.

8) از ایجاد تنش و التهاب در جمع های خانوادگی و دوستانه بپرهیزید که موجب کدورت می شود و این هم از روزنه های دسیسه شیطان است.

9) با مهربانی و عمل تاثیرگذار، به دیگران ثابت کنید که رای به هر یک از کاندیدها، رای اعتماد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

10) به هنگام حضور در انتخابات، توجه داشته باشید که عمل مقدسی را میخواهید انجام دهید و در آن هنگام خداوند متعال را ناظر خودتان بدانید.

11) برای تشخیص مصداق از تجربیات نخبگان و خبرگان، آنهایی که تجربه بیشتر و اطلاع و آگاهی بیشتر از سابقه و گذشته نامزدها دارند، حتما استفاده کنید.

12) تمامی این توصیه هایی که عرض کردم را هم، برای نامزدهای شورای شهر و روستا جدی بگیرید، چرا که شورای شهر با اعضاء اصلح، به تجلی دین در شهرها بسیار کمک میکند.

برای اطلاع رسانی به نزدیکان و آگاهی بیشتر از رهنمودهای حضرت امام خامنه ای درمورد نامزد اصلح، به این "لینک" مراجعه نمایید. آنها را دقیق و با حوصله مطالعه نمایید و در صورت امکان چاپ بگیرید و در غیر این صورت یادداشت نمایید و در بحث و گفتگوهایتان، از این فرمایشات و معیارها استفاده نمایید.

 

 

خوشحال میشوم اگر شما هم پیشنهاد یا توصیه ای دارید، مطرح بفرمایید.

با آرزوی موفقیت و سعادت و سربلندی روزافزون برای یکایک جوانان و هم میهنان عزیزم و کشور نازنینم

یا علی

امتياز شما :
 
۳ راي
ارسال :
۱۳۹۲/۳/۲۱
بازديد :
۱۷۲۰ مرتبه
نظرات