مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030

اطلاعیه تعیین زمان ارائه پژوهش های چند رسانه ای دانشجویان

اطلاعیه تعیین زمان ارائه پژوهش های چند رسانه ای دانشجویان

با سلام

قابل توجه همه ی دانشجویان عزیزی که پژوهش های چند رسانه ای خود را ارائه نکرده اند، با توجه به اینکه تاریخی که قبلا اعلام شد (31 خرداد) روز جمعه میباشد، زمان آن به یک روز بعد، تغییر می یابد، لذا آخرین مهلت تحویل تاریخ: شنبه، 1/ تیرماه/1392 ساعت 9 صبح، مکان: دفتر گروه معارف و نهاد دانشگاه میباشد. این تاریخ قطعی و پایانی است، و لازم است که آن دسته از دانشجویان بزرگواری که پژوهش هایشان نیاز به ویرایش و تصحیح داشته و دارد، هر چه سریعتر اقدام کنند.

پ ن »»»

از به کارگیری واژه پروژه برای این تحقیقات و پژوهش های چند رسانه ای، جدا پرهیز کنید، پروژه مختص به سایر درسها میباشد، و درس معارف پروژه ندارد، بلکه مقتضی پژوهش علمی تحقیقاتی، میباشد.

یا علی

امتياز شما :
 
۰ راي
ارسال :
۱۳۹۲/۳/۲۹
بازديد :
۸۰۸ مرتبه
نظرات