مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030

گزارشی مختصر از نشست بررسی فیلم "دهلیز" با موضوع شاخصه های سینمای ملی

گزارشی مختصر از نشست بررسی فیلم "دهلیز" با موضوع شاخصه های سینمای ملی

فیلم دهلیز سرشار از امید و زیبایی است

به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از مشهد، حجت الاسلام فروتن روز گذشته در مراسم نقد و بررسی فیلم دهلیز در جمع دانشجویان دانشکده اقتصاد دانشگاه فردوسی مشهد بیان داشت: این فیلم سرشاز از امید و زیبایی است و در راستای ارزش‌های انسانی حرکت می‌کند.

 
وی با اشاره به اینکه دهلیز به معنای گذر از تاریکی و رسیدن به نور است، ادامه داد: در حال حاضر جامعه نیازمند گذشت و مهربانی است؛ بنابراین ساخت چنین فیلم‌هایی لازم است.
 
این پژوهشگر رسانه با تاکید بر اینکه مسئله قصاص خط قرمز نیست، تصریح کرد: روحانیت با آغوش باز از ساختن چنین فیلم‌هایی و همچنین از ساختن فیلم‌هایی با مضمون روحانیت استقبال می‌کند.
 
فروتن در خصوص سینمای ملی تصریح کرد: منظور از سینمای ملی این است که در راستای هویت ملی و ایرانی باشد و بیانگر فرهنگ ایرانی باشد.
 
وی افزود: باید توجه شود در فیلم‌ها هویتمان بدون هیچ تحریفی به دنیا عرضه شود و همان طور که دیگر کشورها با زبان هنر و فیلم به ارائه محصولات و فرهنگ‌های خود می‌پردازنند؛ بنابراین فیلم سازان ایرانی نیز باید همین رویه را در پیش گیرند.
 
این پژوهشگر رسانه تاکید کرد: نباید در فیلم‌ها طوری نمایش دهیم که فرهنگ و باورهای غربی بین کودکان و جوانان ایرانی رواج یابد؛ بلکه می‌توانیم نمادها و باورهای خود در فیلم‌ها به کار بریم.
 
حجت الاسلام فروتن ادامه داد: نباید از رسانه و بخصوص رسانه ملی در راستای گسترش و ترویج نمادهای غربی بهره بریم و با توجه به اینکه ایران دارای فرهنگی غنی است، می‌توان از فرهنگ خودی سود برد.
 
وی گفت: با توجه به اینکه دنیا در حال پیشرفت است و هر روز مسائل جدیدی رخ می‌دهد؛ بنابراین دین ما نیز باید نفوذ یابد؛ بنابراین روحانیون از تریبون رسانه برای تبلیغ و ترویج مبانی دینی بهره می‌برند

لینک خبر

امتياز شما :
 
۱ راي
ارسال :
۱۳۹۲/۷/۲۳
بازديد :
۶۲۱ مرتبه
نظرات