مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030

نظر نهایی درباره جشنواره سی و دوم فیلم فجر

نظر نهایی درباره جشنواره سی و دوم فیلم فجر

سلام به همه ی دوستان و عزیزان و خوانندگان و بازدیدکنندگان پر و پا قرص این سایت، ممنونم از همتون که افتخار دادین و منت میذارین و از مطالب سایت دیدن می فرمایید و من رو با نظرات و پیامهای خودتون بهره مند میکنید.

صبر کردم تا خوب تب و تاب جشنواره فیلم فجر، خاموش بشه، و رصد کنم که رسانه ها در چه بابی و چه مساله و موضوعی بیشتر، حساسیت نشون می دهند و چه نکته ای حس ژورنالیستی اونها را بر می انگیزاند تا حول محور یک خبر، پوشش رسانه ای و تحلیلی داشته باشند و بعد از گذشت حدودا 15 روز با یک جمع بندی به راحتی می توان فهمید که از داوری و نحوه ی تقسیم سیمرغ ها و دیپلم ها، و بی ارزش کردن حس رقابت برای سودای سیمرغ، به مصلحت اندیشی مسئولین که جایگزین شایسته سالاری شده بود خیلی تاختند و بعضی ها راضی و برخی دیگر شاکی، بالاخره خستگی 10 روز پوشش خبری رو از تن در کردند و آرام نشستند اما کسی از ارزشها و اونجوری که باید و شاید دفاع نکرد.

البته منظورم از ارزشها، پیشرفت در حوزه ی ارزشگرایی هنرمندان بود که جای بسی صحبت و گفتگو دارد که نه وقتش را دارم و نه مجالش هست.

فقط از باب شطحه نویسی و عرض ارادت به دوستان و هنرمندان، مطلبی رو نوشتم تا هم یه جلب توجهی باشه به موضوعی که برام مهمه و هم ذهن شریف شما سروران رو درگیر یه موضوع کنم و اینگونه عرضی را خدمتتون تقدیم میکنم، در نگاه کلی آن چیزی که برای من از تمامی دیالوگ ها و حرف و حدیث ها و سخنان و حرکت ها و فعالیتها در جشنواره بسیار زیبا می نمود، حرفهای نرم و گرم و زیبا و دلنشین بابک حمیدیان بود که با آن ژست دلنشین ترش بدون از هرگونه جوّزدگی و در جمع آن همه هنرمند و هنرمندنما که واقعا بعضی ژست روشنفکری و مدرنیته را گرفته اند، بیان کرد و بسیار من را تحت تاثیر قرار دهد و اگر همه ی جشنواره را یک طرف بگذاریم و حرفهای او را یک طرف، حقا و حقیقتا و انصافا اگر سنگینی نکند برابری می کند.

و آن هم این بود:

شهید اصغر وصالی و اصغر وصالی‌ها همواره به من یادآوری می‌کنند که ما بی‌چرا زندگانیم، آنها به چرا مرگ خود آگاهانند.

اگر شما نکته ای دارید و یا قصد شفاف سازی ابعاد مختلف این جرکت عظیم و بزرگ فرهنگی را در کشور، را به همراه اظهار نظر شخصی داشته باشید، خوشحال میشم، نظرات خود را مرقوم بفرمایید.

باتشکر فراوان

یاعلی 

و من الله التوفیق فی جمیع الامور

امتياز شما :
 
۴ راي
ارسال :
۱۳۹۲/۱۲/۶
بازديد :
۵۲۱ مرتبه
نظرات