مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030

گالری

گالری

تصاویر و عکس ها خاطره آمیزاند و برای انسان فراموش کار تلنگری است جهت یادآوری گذر عمر و زندگانی اش

مطالب مرتبط
چهره

چهره

اردوی کاروان زیارتی روح الله - کارمندان بسیجی شرکت گاز مرکزی مشهد - سالگرد ارتحال امام- سال 1391

اردوی کاروان زیارتی روح الله - کارمندان بسیجی شرکت گاز مرکزی مشهد - سالگرد ارتحال امام- سال 1391


خداوند متعال توفیقی داد که به مدت 3 روز و 4 شب به همراه دوستان بزرگوار شرکت گاز مشهد که هر ساله، برای تجدید عهد و میثاق با رهبر کبیر انقلاب، رهسپار مرقد مطهر ایشان می شوند، در سال 91، همسفر این بسیجیان پرشور و نشاط و سربازان روح الله، باشم. سفر بسیار عالی و خوشی بود، به همراه درس ها و تجربیات و اتفاقات و خاطرات فراوان، و از همه مهتر، زیارت حرم حضرت معصومه سلام الله علیها وحضور درجمع مستمعین و عاشقان مقام معظم رهبری امامنا الخامنه ای و بازدید از باغ موزه دفاع مقدس، و . . . امیدوارم که سایر عزیزان همسفر نیز از این سفر استفاده کرده باشند و خدا مجددا توفیق حضور در این سفرها را به بنده و همه مشتاقان عنایت بفرماید. الهی آمین و من الله التوفیق فی جمیع الامور