مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030

کرامات حضرت رقیه - شهود عینی

کرامات حضرت رقیه - شهود عینی

من خیلی دوست داشتم مثل اساتیدم و بزرگان و اولیاء دین، که خودشون با چشم های خودشون، کرامات و عنایت های خاصه اهل بیت معصومین رو دیدند، قابل باشم و خودم با چشم های خودم این قضایای کرامت اهل بیت معصومین صلوات الله علیهم اجمعین رو ببینم. امسال شب شهادت حضرت رقیه سلام الله علیها، یکی از کرامات بی بی رقیه برام مشهود شد، اما به همین اکتفا نکردند و از آن عجیب تر حادثه شام غریبان بی بی رقیه سلام الله علیها بود، که ان شاء الله هر دو جریان را در همین مطلب عرض می کنم، اما قبل از هر چیز خوب است که بدانیم اگر در این مسائل، اعتقادات و ایمانمان ضعیف باشد، باورش برایمان سخت می شود.

شب شهادت حضرت رقیه، آقای بزرگواری که از دوستان عزیز و نزدیک بنده است، به دنبال من آمد، بعد از جلسه سخنرانی اول، داخل ماشین که نشستم و می خواستیم راه بیفتیم به طرف جلسه بعدی، به من گفت: حاج آقا ! این کرامتی که شما از حضرت رقیه نقل فرمودید، من رو منقلب کرد و من هم یه حاجتی دارم از بی بی رقیه خواستم و اگر حاجتم برآورده بشه معلوم میشه کار حضرت رقیه خیلی درسته، وقتی ماشین حرکت کرد و هنوز چند دقیقه ای نگذشته بود، تلفن همراه آقای راننده زنگ خورد، به ایشان پشت تلفن یه چیزی گفته شد، و ایشان هم سکوت کرد و بسیار شوکه شد. از او پرسیدم چی شده؟ چند لحظه ای سکوت کرد و چشمانش پر از اشک شد، و با بغض گفت: حاج آقا من چند روزی است که پول نیاز داشتم، چون یه مبلغ از پس اندازم رو یه جایی هزینه کرده بودم، بی پول شدم و به شدت نیازمند پول بودم و به هرکسی رو می زدم نا امید برمی گشتم، تا اینکه امشب پای منبر شما نیت کردم و از خود حضرت رقیه سلام الله علیها خواستم، و الان زنگ زدند و از جلسه ماهانه رفقا، خبر دادند که قرعه کشی ماهیانه وام قرض الحسنه، از بین بیشتر از 40 نفر، اسم من در اومده و من هم بسیار متعجب از اینکه با توسلی کوچک حاجت روا شده بود. من بعد از شنیدن حرفهای ایشان بسیار منقلب شدم و با خودم گفتم سبحان الله و الحمد لله که بنده را قابل دانستند، و به من کمی از حقایق عالم هستی را نشان دادند.

و اما کرامت دوم مربوط است به شام شهادت یعنی درست شب بعد از جریان اول، وقتی وارد مجلسی شدم که منبر اولم آنجا بود، دیدم صاحبخانه که هر شب دم در مجلس می نشست، امشب نیست، بعد از منبر، وقتی بیرون آمدم داماد صاحب مجلس به بنده فرمود: حاج آقا، صاحب مجلس حاجت روا شد، من متعجب سوال کردم یعنی چه؟

ایشان گریه اش گرفت و گفت: حاج آقا! آقای فلانی این جلسه دهه اول ماه صفر را به عشق بی بی رقیه بیش از 20 سال است که برگزار می کرد و همیشه دوست داشت و ذکر لبش این بود که پای روضه امام حسین و در مجالس عزاِی سیدالشهداء از این دنیا برود، امروز که روز شهادت رقیه بود، این ارادتمند به بی بی رقیه که هر وقت نام بی بی رقیه برده می شود، به شدت منقلب می شد، و گریه می کرد، به حاجتش رسید، و امروز، بر اثر ایست قلبی از دنیا رفت.

و ایشان روز پنج شنبه سی ام آذر ماه دفن شد، که شب جمعه، شب اول قبرش و شب شهادت امام حسن مجتبی بنابر نقلی و شب ولادت امام موسی کاظم بنابر نقلی دیگر و از همه جهت به همراه خیر وبرکت و عنایت ویژه از سوی پروردگار به جهت، عاقبت به خیری اش یا کمال ناباوری، از جمع ما پر کشید.  روحش شاد

شادی روح امام امت و شهداء همه اموات مومنین و مومنات فاتحه مع الاخلاص و الصلوات

امتياز شما :
 
۲ راي
ارسال :
۱۳۹۱/۱۰/۱
بازديد :
۱۰۵۲ مرتبه
نظرات