مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030

بوق اعتراض

بوق اعتراض

بعضی اوقات که رانندگی میکنم، می بینم که مردم، چقدر به درست و صحیح رانندگی کردن، اهمیت می دهند، اگر راننده ای انحراف به چپ داشته باشد، و با رانندگی اش مزاحم دیگران شود، بقیه با بوق ممتد، مراتب اعتراض خودشان را به نحوی بیان می کنند، بعضی با چند بار بوق زدن و بوق طولانی و کشیده و بعضی با چند بار بوق پشت سرهم به صورت منقطع، اما آن چیزی که از همه این ها جالب تر و زیبا تر است، این است که مردم به خاطر ضایع نشدن حقشان، اینقدر دقیق عکس العمل نشان می دهند و حاضر نیستند، کسی خلافی را مرتکب شود، اما متاسفانه در خیلی مسائل مهم تر اجتماعی بی تفاوت از کنار قضایا عبور می کنند، و بدون هیچ توجهی به مشکلات و خلاف هایی که در کنار گوش و چشمشان در حال رخ دادن است، با خیالی آسوده و بدون هیچ ناراحتی عبور می کند، عجب از عملکرد این فرزند آدم، این بشری که توجهش به منافع ظاهری دنیایی اش هست و دیگر هیچ، در مقابل آسیب های اجتماعی حاضر نیست همانند بوق اعتراض در هنگام رانندگی، تذکر و یا اعتراضی کند، اگر در جایی کسی رشوه یا ربا می گیرد، اگر کسی حق خوری یا ظلم می کند، اگر کسی بی غیرت است و اگر خانمی حجاب مناسبی ندارد، خیلی اوقات استقبال می کند، به جای اینکه اعتراض کند البته در خصوص مورد آخر دیده شده مردان هیزی که اگر در قوانین رانندگی متخلف، زنی باشد، خودآراسته و . . .  مردها بیشتر او را احترام می کنند و به بهانه جلب توجه و رضایتمندی آن خانم، اجازه ارتکاب هر خلاف قانونی را می دهند و از او دفاع بیجا هم می کنند، عجب ابوالبشری است این آدمیزاد، که در رفتارهایش این همه تناقض و پارادوکس دیده می شود.

امتياز شما :
 
۰ راي
ارسال :
۱۳۹۱/۱۰/۹
بازديد :
۵۳۰ مرتبه
نظرات
معترض   »   ۱۳۹۱/۱۰/۱۶ ۲۰:۲۲
۰-+۰

حاجی خواب تشریف دارید. اولا که بوق های ممتد و متعدد خودش خلاف قانون است. دوما این بوق در اثر دقت به درست رانندگی کردن و نادرست راندن نیست بلکه رانندهایی که ماشینشان را با بوقش خریده اند چون عجله دارند راه خود را باز می کنند. سوما شما عمامه به سرها خیلی خوش خیالید یا خیلی در رفاهید و داخل شهر نمی گردید نمی دانید چه بی نظمی در شهر حاکم است. در رابطه با گذشتن از جرم دیگران باز هم شماها مقصرید توی ماشینتان نشسته اید و انگار نه انگار. پیاده شوید و با مردم باشید و شما باید شروع کنید به امر به معروف و نهی از منکر. با یک سایت فکسنی که نمی شود کاری کرد. دلتان را به این مشاوره و کلاس خوش نکنید. کلاس که برای نمره است و تره هم برایتان خورد نمی کنند. مشاوره هم چون مفت هستید می آیند پیشتان گوش مفت گیر بیاورند. وگرنه ده هزار تومان حق المشاوره بگذارید، عمرا اگه کسی بیاد.

پاسخ مدیر سایت

شما انگاری دل پری از آخوندها داری، دوستانه می گویم، زود قضاوت نکن، همچنین ناآگاهانه قضاوت نکن، و همه را به یک نگاه نبین، سعی کن واقع نگر و واقع گرا باشی، ما هم سعی مان در تذکر است و احیاء امر به معروف و نهی از منکر ان شاء الله موفق باشی و در سایه امام زمان محفوظ و موءید و منصور یا علی و من الله التوفیق فی جمیع الامور