مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030

چگونه وارد حوزه شدم؟

چگونه وارد حوزه شدم؟

 

سلام اگر می شود داستان طلبه شدن خود رو تو سایت بنویسید.
 
پاسخ مدیر سایت، علی فروتن:
 
سلام آقا رضا، ورود من به حوزه داستان خاصی نداشت، در خانواده ما روحانی و طلبه زیاد نبودند فقط پدر بزرگم و یکی از دایی هام، بعدها زیاد شدند، آن هم به خاطر پدربزرگم، من برای ورود به حوزه به تشخیص صحیحی نرسیده بودم، برای همین علاقه ای نداشتم تا اینکه در جریانات ثبت نام با مدرسه ای آشنا شدم، که در طی دو هفته برنامه هایی جهت آشنایی با فضای حوزه و عملکرد آن اجرا کردند و من هم شرکت کردم، از همه مهمتر استمرار ارتباط پدرم با روحانیون و علماء بود که در جلسات وعظ و منبر خطابه، شرکت می کردو ما هم با علاقه حضور پیدا می کردیم، در حاشیه این آشنایی ها من اطلاعاتم را تکمیل کردم، و با جمع بندی با علاقه وارد شدم، و در هر روز و ماه و سال که از عمر طلبگی من می گذشت، علاقه ام شدیدتر می شد، نه اینکه وابستگی ایجاد شده باشد، چرا که من نیازی به حوزه نداشتم، اما علاقه وشوق و اشتیاق من در حدی بود که یادم می آید از همان اوایل طلبگی به دنبال تبلیغ و جذب جوانان به دین بودم. الحمدلله با راهنمایی های پدرم و برادرم، درس های حوزه در مدت زمانی کوتاه تر از حد معمول پشت سر گذاشتم، و تدریس را آغاز کردم و بعد از پایان سطح 2(هشت پایه تحصیلی) لباس مقدس روحانیت را با افتخار برگزیدم، و به صورت رسمی به تبلیغ و حضور در جوامع علمی همچون دانشگاه و . . . پرداختم و الحمد لله الان مشغول به تدریس در حوزه و دانشگاه هستم، و الان الحمد لله مشغول به تحصیل در مقطع درس خارج فقه و اصول هستم بعون الله و قوته و ما توفیقی الا بالله العلی العظیم
این خلاصه ای بود از سرگذشت طلبگی من در مدت کمتر از 9 سال.
امتياز شما :
 
۷ راي
ارسال :
۱۳۹۱/۱۲/۲۰
بازديد :
۶۴۴ مرتبه
نظرات