مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030

بیت المال

بیت المال

 

باسلام درخصوص استفاده از اموال دولتی؛ماامریه اداره عشایر هستیم وکاری نیست که انجام بدیم؛اشکالی داره با کامپیوتر اداره از وقت استفاده کنیم وبا نرم افزارهای مورد نیاز شخصی کار کنم؟نرم افزارهای مرتبط بارشته چطور؟ آیا این حساسیت ها لازمه وواقعآ حق کل مردم هست؟اگه این طور باشه کار دولتی وارد نشیم بهتره چون این قدر ظریف رعایت کردن امکان نداره مثلآممکنه کمی وظیفه خود رو به درستی انجام ندیم. ما دوره آموزشی صالحین که رفته بودیم یکی از اساتید که از طلاب بود می گفت زمان درس خوندن که قم بودم باحقوق200تومن هیچ کم وکسری نداشتم ولی از موقعی که این جا اومدم حقوقم700تومن هست ولی یکسر قرض بالامیارم چون مال دولتیه؛حتی یه چایی میخورم نمیدونم حلاله یا حرام نظر شما چیه؟
 
پاسخ مدیر سایت، علی فروتن:
سلام رعایت این نکات ظریف و دقیق باعث می شود که بسیاری از توفیقات نصیبت شود که هر انسانی آنها را درک می کند، این مساله مربوط به نسبی بودن خلوص و پاکی جسم انسانهاست، انهایی که در لقمه این ریزه کاری ها را رعایت نمی کنند، از جهت خلوص و پاکی و صاف بودن جسم و روح با آنهایی که رعایت می کنند بسیار متفاوت اند، من پیشنهادم این است، که در صورت استفاده به هر اندازه از امکانات دولت و بیت المال سعی کن که با انجام کار مفید خارج از ساعت رسمی به نفع نظام و دولت آن را جبران کنی، مثلا اگر در ساعت اداری 3 دقیقه برای کار شخصی با تلفن صحبت کردی، 3 دقیقه خارج از وقت اداری بیشتر بمان و به کارهای اداری مشغول باش و البته این 3 دقیقه را در اضافه کاری لحاظ نکن تا در مقابل بیت المال بی حساب شوی. البته در صورتی که 3 دقیقه تماس تلفنی برای کار شخصی در ساعت اداری باعث اتلاف وقت ارباب رجوع نشود، که باید از ارباب رجوع حلالیت بطلبی چون حق الناس است.
امتياز شما :
 
۰ راي
ارسال :
۱۳۹۲/۱/۷
بازديد :
۵۴۲ مرتبه
نظرات