مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030

دوست پسر؟!؟!؟!؟

دوست پسر؟!؟!؟!؟

سلام اگه از دوس پسرم تو رودروایسی پول بگیریم حلاله؟

پاسخ مدیر سایت، علی فروتن:

سلام دخترم شما در پیام قبلیت می گفتی که نیازی به موعظه نداری و خودت همه اینها رو بلدی ...

خدا بگم چیکارت کنه که کلی من رو خندوندی!!!!

شما به من بگو اصل دوس پسرت حلاله که من بگم پولش حلال یا نه، واقعاً که . . .

حتما با اخلاقیات من وشیوه بیانم و صراحت در گفتارم در کلاس آشنا هستی پس، قبل از هر چیز باید بگم افتخار نکن به داشتن دوس پسر، این نشانه ضعف شخصیتی یک دختر است، اگر دیگران می گویند که جذابیت نداری و عرضه نداری که پسرها را به خودت جذب و جلب کنی و . . . بدان الان در جامعه کنونی، اگر دوست داری در لحظه زندگی کنی، نداشتن دوس پسر بیشتر کلاس دارد تا داشتنش، دختر باید طبع منیعی داشته باشد که نگذارد احدی به فکر او باشد تا چه رسد به فکر برقراری ارتباط با او و حتّاتر چه برسد به داشتن ارتباط با او.

سریعا در مدیریت روابط اجتماعی ات تجدید نظر کن و یک دوست متدین و خوب انتخاب کن و در مساله ارتباط با جنس مخالف، قاطعانه و سخت کوشانه در مقابل همه تمسخرها و استهزاء ها، ایستادگی کن و از خدا بخواه که خودش برایت بهترین دوست باشد، وبه زودی شرایط را برای ازدواج شما و همه دختران دمِ بخت فراهم کند ان شاء الله

به فرموده شیخ رجبعلی خیاط: هر گاه تنها شدی، بگو: یا خیرَ حبیبٍ و محبوب

توانگری نه به مالست پیش اهل کمال         که مال تا لب گورست و بعد از آن اعمال
 
من آنچه شرط بلاغست با تو می‌گویم           تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال (1)
امتياز شما :
 
۲ راي
ارسال :
۱۳۹۲/۱/۲۶
بازديد :
۲۰۰۵ مرتبه
نظرات
فهیمه خانم   »   ۱۳۹۲/۲/۴ ۱۳:۲۶
۰-+۰

استاد حتا تر یعنی چه ؟

پاسخ مدیر سایت

یعنی خیلی حتی و حتی شدیداً یعنی کاملتر، و بیشتر میشه حتاتر این چه اسمی بود که برای خودت انتخاب کرده بودی، تغییرش دادم، خودت را کوچک نبین، و به خودت احترام بذار یاعلی و من الله التوفیق فی جمیع الامور

علیرضا   »   ۱۳۹۲/۲/۱۷ ۱۱:۵۳
۰-+۰

با این توصیه های جامع و کاربردی شما، حتمــــــــــــــا دختره دوستشو ول می کنه و شب جمعه هم میره دعای کمیل... ;)

پاسخ مدیر سایت

آقا علیرضا پسرم، زود قضاوت نکن، اون خانمی که این سوال رو پرسیدند از دانشجویان بنده هستند، و در ادامه بقیه پیامها، نکاتی را تذکر دادم که برخلاف آنچه شما فکر میکنی، ایشان تغییر موضع دادند. یا علی

علیرضا   »   ۱۳۹۲/۲/۱۷ ۱۲:۰۳
۰-+۰

توی قسمت "درباره من" فرمودید که مدیر بخش فرهنگی خوابگاه های دانشگاه فردوسی هستید! حتما با خوابگاه و مشکلات عدیده دانشجوها مثل هم جنس گرایی، اعتیاد و... آشنا هستید! به نظر من که این راهکارهای شما چاره ی ما جوانان بدبخت نیست ولی خب لابد شما به راه حلتان ایمان دارید، امیـــــدوارم که اثر کند! راستی، می دونید که اکثر دخترانی که در پارتی های شبانه مشهد شرکت می کنند، اونایی هستن که ترم 1 یا 2 دانشگاه هستند؟!! وااااقعا چطور جرأت می کنید به این جامعه بگید "اسلامی"؟!!! خدا وکیلی من که مسئولیتی توی این مملکت ندارم، جلوی امام زمان شرمنده ام! بعضی ها وااااقعا خیلی پر رو تشریف دارند!

پاسخ مدیر سایت

پسرم برای شما این ادبیات را نمیپسندم، کمی رسمی تر و با رعایت احترام متقابل مقصود خود را بیان کنید، بهتر است. الاسلام هو التسلیم، این راهکارها همان راهکارهایی که ائمه معصومین صلوات الله علیهم اجمعین به پیروانشان ارائه میفرمودند، و اساسا ما جامعه روحانیت، غیر از احادیث دینی هیچ دستآویز دیگری نداریم، اینکه بنا به اعتراف خودتان"شما جوانان بدبخت " به سعادت نمیرسید، چون روحیه پذیرش و تسلیم و عمل کردن ندارید، نه اینکه مشکل از این راهکارها باشد، بلکه بنا بر نظر محترم شما، هر راهکاری که کاربردی است اگر ارائه شود و به ان عمل نشود بازهم در جامعه ما تحولی ایجاد نمیشود، من که نمیتوانم جوانان را مجبور کنم اما میتوانم تذکر بدهم و شما در این تبلیغ ها و تذکرها که نمیتوانید اشکال وارد کنید، به جای عیبجویی در دیگران به دنبال، موانع سعادت خودتان باشید . . . این نکات را هم دلسوزانه و دوستانه گفتم . . . یا علی