مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030
نماز جماعت دانشجویان

نماز جماعت دانشجویان

سلام خدا قوت نمیدونم از کم لیاقتی منه شبهایی ک نماز را نمازخانه هستم شما وقت ندارید یا موردی از جانب ما شما را رنجانده ک سعادت شنیدن سخنان شما را نداشته باشیم؟ ما محتاج سخنان هدایتگر شماییم پاسخ مدیر سایت، علی فروتن: سلام دخترم/ از صحبتهای بعضی ازدختران گلم، کمی رنجیده ام، اماواگذار کردم به خدا علت اینکه صحبت نمی کنم، این رنجش ها نیست، وقت نداشتم، قبلا هم اعلام کردم که دوشنبه ...
اطلاعیه (خوابگاه پردیس 3)

اطلاعیه (خوابگاه پردیس 3)

سلام قابل توجه اونهایی که نمی دونند، و همچنین توضیح بیشتر برای اونهایی که تا حدودی در جریان هستند، یک نظر سنجی در نوار سمت چپ سایت، درج شده است، برای دریافت بازخورد نظرات، خانم های دانشجویی که مشتاق هستند بعد از نماز مغرب و عشاء، در نمازخانه خوابگاه دانشجویی پردیس 3، دانشگاه فردوسی، من چند دقیقه ای به صورت موضوعی، صحبت کنم، لطفا تنها بزرگوارانی که منظم در جلسات حضور دارند، و خواهند ...