مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030
شبنم و نسیم

شبنم و نسیم

خدا میگه بنده های من در طول عمرتون نسیمی از رحمت من توی زندگی هاتون می وزد، خودتون را در معرض وزش نسیم رحمت من قرار دهید و آنها را با دو دستتان بقاپید. رُوِیَ عَنِ النَّبِیِّ ص‏ إِنَّ لِرَبِّکُمْ فِی أَیَّامِ دَهْرِکُمْ‏ نَفَحَاتٍ‏، أَلَا فَتَعَرَّضُوا لَهَا (1) می دونی نسیم یعنی چی؟ قبل از اینکه بخوای بدونی نسیم، چیه باید بفهمی شبنم چیه؟ چون این دو تا با هم خیلی ارتباط ...
پارادوکس

پارادوکس

پارادوکس (paradox) با اینکه یک واژه فارسی (پارسی) نیست، و در زبان ما رسوخ کرده و جای خوبی باز کرده است و دیده ام و شنیده ام که خیلی ها حتی بزرگان استفاده می کنند، اما از نفوذ این کلمه در ادبیات ما مهمتر، نفوذ واقعیت و معنای این کلمه در فرهنگ ماست. می دونید پارادوکس یعنی چی ؟ پارادوکس یعنی تناقض و تضاد و تنافی. این معناها همش با کمک از لغات عربی بود اما به زبان فارسی، پارادوکس یعنی: ناهمگونی و ...
طغیان انسان

طغیان انسان

  سلام دوستان، عزاداری هاتون قبول حق، ان شاء الله مرضی رضای سیدالشهداء هم واقع شده باشد و ان شاء الله که خداوند توفیق افزایش برنامه های معنوی رو به همه عنایت کند. این مطلب رو، که چند وقته ذهنم رو حسابی مشغول کرده، و حتی پشت چراغ قرمزها هم بهش فکر می کنم رو براتون نوشتم، امید که ذات اقدس الهی، توفیق عمل به دستورات دینی را به همه ما عنایت بفرماید چرا که "و ما توفیقی الا ...