مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030
اتاق مشاوره روزنامه خراسان؛ ضرورت تحقیقات درباره خواستگار

اتاق مشاوره روزنامه خراسان؛ ضرورت تحقیقات درباره خواستگار

وقتی هم کفو بودن کم اهمیت تلقی می شود مجید حسین زاده- مرد جوان با موهایی که به قول امروزی ها فشن است و با شلوار جین پاره ای که این روزها مد شده است، وارد دادگاه خانواده می شود و کنار مادرش می نشیند. چند ثانیه بعد هم دختری محجبه که اصالت خانوادگی اش را به راحتی در نحوه پوشش او می توان فهمید، به همراه مادرش رو به روی قاضی می نشیند. دادگاه با اصرار و عجله مرد جوان برای هرچه زودتر انجام ...
معضل اساسی جامعه، بی تفاوتی . . .

معضل اساسی جامعه، بی تفاوتی . . .

شاید با مطالعه عنوان این یادداشت با خودتون بگویید، نخیر معضل اساسی گرانی است و مشکلات اقتصادی مردم و غیره، اما صبور باشید و با شکیبایی ای یادداشت را تا به انتها بخوانید.   بی تفاوتی را می توان به جند معنا تفسیر کرد، در تمام زمینه ها و مسائل روزمره زندگی، مثلا اینکه زباله ای روی فرش اتاقت افتاده باشد، و برایت فرقی نکند که آن را درون سطل زباله بیندازی یا نه؟!؟! و یا اینکه برایت ...