مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030
هیچ وقت صورت مساله را پاک نکنید

هیچ وقت صورت مساله را پاک نکنید

هیچ وقت صورت مسأله را پاک نکنید راحت‌ترین کار، کاری نکردن‌ست. آن کس که همیشه‌ی خدا! این پا و آن پا می‌کند، آن کس که همه‌روزه امروز و فردا می‌کند؛ هیچ وقت، به هیچ کجا نمی‌تواند رسید. تا وقتی که دیگران به جایِ تو فال می‌زنند تا وقتی که دیگران به جایِ تو بال می‌زنند تو هیچ‌وقت، برنده نخواهی شد تو هیچ‌وقت، پرنده نخواهی شد! تعریفِ تازه‌ای، دست و پا کُن تصمیمِ ...
عوامل برکت در وقت

عوامل برکت در وقت

سلام حاج آقا. چه دعاها و اذکاری رو باید بخونیم برای اینکه وقتمون برکت پیداکند؟ و به برنامه هامون برسیم؟ پاسخ مدیر سایت، علی فروتن: سلام دخترم توصیه بزرگان این است: بیداری بین الطلوعین (بعد از طلوع سپیده دم -فجر صادق=وقت نماز صبح- تا طلوع آفتاب) خواندن دعای عهد ودعاهایی که برای برکت دروقت درمفاتیح آمده است. و ذکرصلوات بسیار یاعلی
اظهار نظر در مسائل تخصصی، برای غیر متخصصین ممنوع

اظهار نظر در مسائل تخصصی، برای غیر متخصصین ممنوع

(این روزها همه در عرصه دین وارد شده و نظر می پردازند در حالی که مراجع دین بعد از عمری تحقیق و پژوهش مجدانه زمانی که همه محاسنشان سفید می شود تازه امر زعامت شیعیان در افتاء (فتوی دادن) را به عهده می گیرند. چند تا حدیث و قرآن را حفظ می کنند و ترجمه اش می کنند، گویی محقق و پژوهشگر در دین هستند، و مشتی عوام به تقلید از ایشان می پردازند و متاسفانه نظارت جدی بر فعالیت این افراد نیست ...