مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030
سوالهایی از فضای حوزه علمیه و کیفیت ورود به آن

سوالهایی از فضای حوزه علمیه و کیفیت ورود به آن

با سلام و ادب من إن شاء الله خرداد امسال از مقطع لیسانس فارغ التحصیل میشم. و قصد دارم در آزمون ورودی حوزه برای دوره بلند مدت ثبت نام کنم. دفترچه را کاملا مطالعه کرده ام اما هنوز ابهاماتی هست که إن شاءالله با پاسخ های پدرانه ی حضرتعالی مرتفع می شود: 1: اینکه شش سال اول (مقدمات) کلاسها تمام وقت است، یعنی حدودا چند ساعت در روز باید سر کلاس برویم؟ آیا تمام وقت بودن به این معنی است که از ...
کرامات حضرت رقیه - شهود عینی

کرامات حضرت رقیه - شهود عینی

من خیلی دوست داشتم مثل اساتیدم و بزرگان و اولیاء دین، که خودشون با چشم های خودشون، کرامات و عنایت های خاصه اهل بیت معصومین رو دیدند، قابل باشم و خودم با چشم های خودم این قضایای کرامت اهل بیت معصومین صلوات الله علیهم اجمعین رو ببینم. امسال شب شهادت حضرت رقیه سلام الله علیها، یکی از کرامات بی بی رقیه برام مشهود شد، اما به همین اکتفا نکردند و از آن عجیب تر حادثه شام غریبان بی بی رقیه سلام ...
دروغ چرا؟

دروغ چرا؟

  مجموعه راهکارهای کاربردی زندگی موفق - شماره یک: (پرهیز از دروغ، ترسیم الگوی صداقت محوری) چند روز پیش در مسیر برگشت از محل تدریسم، صدای یه آقایی رو شنیدم که سر کوچه با موبایلش مشغول صحبت کردن بود، بلند صحبت می کرد به طوری که اگر کسی قصد شنیدن صداش رو هم نداشت ولی می شنید، و بهتر بگم صداش به گوش همه می رسید، با تاکید و صدای بلندی گفت: "چشم اگر رسیدم مشهد حتما می رسم خدمتتون، من ...