مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030
ضریح عشق

ضریح عشق

این ضریــح عجمــی کــاش بـگیرد به تنت جای آن پــیرهنی را کـه عـرب ها بـردنـد
مجموعه عکس های گرافیکی "جنگ،کار، تا پیروزی"

مجموعه عکس های گرافیکی "جنگ،کار، تا پیروزی"

سلام این تصاویر بسیار زیبا و قشنگ هستند، و زحمت زیادی واسشون کشیده شده، چون واسه خودم خیلی لذت بخش بود، گفتم که دوستان نیز بهره ببرند، لذا در ترویج فرهنگ جهاد علمی و مقدس، شریک شوید. یا علی منبع : سایت یانون دیزاین به گزارش سایت تریبون          
دیدار نگار تنها

دیدار نگار تنها

مشغول تو با مردم بارانی خویشم شاد از رخ یار و دل طوفانی خویشم عشقت همه در جانم و مهرت شده کیشم با یاد تو من گرم غزلخوانی خویشم ای کاش که من هم بشوم ساکن کویت دلخسته زدنیا و پریشانی خویشم یاران و رفیقان همه از خویش گذشتند بشکسته پر و بالم و زندانی خویشم چون ساقی فرزانه ی این میکده من هم سر خوش ز سبوی غم پنهانی خویشم ای کاش هزاران بدهم جان به فدایت شرمنده ترین از غم ...