مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030
این یک سایت شخصی است، هدفم از استفاده از این ابزار رسانه ای و تبلیغاتی، صرفا ترویج و تبلیغ دین است، و انتقال یافته های شخصی خودم به کسانی که علاقه مند دانش و آگاهی هستند، در این زمینه هیچ ادعایی ندارم، و خودم را برتر از دیگران نمی دانم، الحمدلله همچون من در فضای مجازی بسیار هستند، و به خوبی فعالیت دارند.
این سایت، درگاهی است برای ارتباط با یک طلبه، جهت مشاوره دینی و پرسیدن سوالات، کلیه مطالب در سطح توان علمی نگارنده است، و اینجانب ادعای هیچ گونه برتری بر سایر دوستان ندارم، امید و سعی ام کمک و یاری دوستان در مشکلاتشان است.
در این سامانه، به ارائه نقطه نظرات، و پاسخ هایی که از تعالیم دینی و مطالعات و تحقیقات و پژوهش های موضوعی خودم، دریافت نموده ام برای پرسشگران، می پردازم، کسانی که با من و فضای سایت آشنا نیستند، برای آسان تر شدن، استفاده از سایت، به نکات زیر توجه نمایند:
 
بخش مطالب:
1) سعی من بر این است که به صورت موضوعی، در بازه زمانی کوتاهی، مطالب مفید را در قالب یک مطلب، برای عزیزان آماده نمایم.
2) تمامی مطالب، مربوط به شخص بنده است و اگر اقتباس از جایی دیگر باشد و یا نویسنده اش شخص دیگری باشد، حتما صاحب و سند آن را درذیل هر مطلب بیان خواهم کرد.
 
بخش پیام ها و پرسش و پاسخ:
1) با حوصله و دقت مطالب را مطالعه بفرمایید، و حتما نظرات خودتان را مرقوم بفرمایید که برای من بسیار مفید است.
2) لطفا، سن و مدرک تحصیلی خودتان را در آخر هر پیام بنویسید.
3) اگر نظری را مربوط به یادداشتی خاص، می دانید، لطفا در همان بخش نظرتان ارائه نمایید.
4) برای طرح سوال و دریافت پاسخ، حتما به بخش پیام ها در فهرست بالای صفحه اول، مراجعه نمایید.
 
با تشکر