مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030
بازدید : ۳۳۳۵ بار
۷ امتیاز
+
ارسال از مدیر سایت: در ۱۳۹۲/۸/۲۷

سلام تقبل الله حاج آقا من 23 سالمه ولی اصلا تا حالا خواستگار نداشتم ونمیدونم اصلا خواستگار چی هست؟ وقتی میبینم دوستام خواستگار دارن دلم میشکنه آخه چرا مگه من چه عیبی دارم که کسی منو دوست نداره؟


پاسخ مدیر سایت :

سلام

واقع نگر باش

1) از کجا می دانی که تا به حال خواستگار نداشتی، شاید به صورت سنتی از شما خواستگاری شده و پدر و مادرت به شما نگفته اند.

2) تو هنوز 23 سال داری و مشغول به تحصیل، با توجه به بالا رفتن سن ازدواج زیاد جای نگرانی نیست، اگرچه فرصت و شانس انتخاب کاهش پیدا می کند، اما معقولانه نیست که از یک ازدواج موفق ناامید شوی، تجربه که پدر علم است نشان داده که امثال شما بسیار بوده اند که پس از اتمام تحصیل به صورت جدی به ازدواج فکر کرده اند و موفق بوده اند.

3) از کجا می دانی آن چیزهایی که دوستانت دارند، اسمش خواستگار است، خوب است که خودت گفتی نمی دانی خواستگار چیست؟ اگر منظورت از خواستگار این پسرانی است که هر لحظه از یک دختری خواستگاری می کنند، و هر روز با یکی هستند، همان بهتر که تا آخر عمر این چنین خواستگارانی نداشته باشی.

4) اگر دوستانت به تو می گویند که خواستگار دارند و منظورشان از این پسرهاست، که بدان نشان ضعف شخصیتی آنهاست، زیرا خودستایی برای پوشاندن حقارت ها و کمبودهاست.

5) شما که خواستگار نداری، عیبی نداری، آنهایی که به گونه ای حاضر میشوند که نگاه و میل انسان های هیز را می خرند، عیبناک می باشند. عیب را از خودت نبین از مترسک هایی که در جامعه دلربایی می کنند ببین که انگیزه ازدواج سالم و موفق را از همه گرفته اند و خود را به تباهی می کشانند.

این یادداشت را نیز بخوان (خواستگار ندارم، چی کار کنم؟)

چقدر سوال تکراری؟!؟!؟! همه می آیند در این سایت و سوال می پرسند بدون اینکه مطالب را بخوانند و توقع دارند که همان لحظه پاسخ سوالشان را دریافت کنند.

موفق باشی دخترم