مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030
امام الرئوف، علی ابن موسی الرضا

امام الرئوف، علی ابن موسی الرضا

رضا جان… شما چه کرده ای با این دل ما… پدرما زپدرش و پدرش ازاجدادم همه می گفتند ما همه چیز وجودمان ازرضاست… چه حکایتی است که تمام نسل ما مدیون توست آقا… فیض الله جاری است در وجود شما… به قدمت قدیم ترین ممکنات وعظیم ترین حادثات… ما چه چیزی رانگاه کنیم که توقیع تو زیرفرمان اعطایش نباشد… آری… آقا تو در وجود ما چه کرده ای… پدرما گر صد پسر داشت… روی هرکدام ...
نمونه سوالات امتحانی

نمونه سوالات امتحانی

سلام به همه دوستان دانشجوی عزیز و بزرگوار، نمونه سوالات تاریخ و اندیشه را، بر روی سایت قرار دادم، اما قبل از دریافت خوب است بدانید، که بسیاری از دانشجویان بزرگوار و محترم، سوالات را بر طبق دستور العملی که سر کلاس گفته بودم، طرح نکرده بودند، و بعضی هم کمتر از تعدادی که لازم بود، سوال طرح کردند، بعضی هم سوالات بسیار سخیف و بی ارزش که به شعور مخاطب توهین میشود را طرح کرده بودند، که جای ...
راهنمای عضویت

راهنمای عضویت

باسلام و تشکر از حضور شما در این سایت، با کمال افتخار، خوش آمد می گویم. لطفا قبل از اقدام برای عضویت در سایت نکات و تذکرات زیر را با دقت و حوصله بخوانید، متشکرم 1) حتما لازم است که نام کاربری شما، انگلیسی و بیش از 8 کاراکتر باشد، و بدون فاصله (اسپیس) تایپ شود. 2) نام کاربری با نام شما، متفاوت است و هنگام نمایش پیام، نظر، و سوال شما فقط نام شما، نمایش داده میشود، و لذا سعی کنید که نام ...
موضوعات پژوهش چند رسانه ای کلاس اندیشه اسلامی 1

موضوعات پژوهش چند رسانه ای کلاس اندیشه اسلامی 1

1) مظاهر توحید الهی 2) معاد 3) قبر و قیامت 4) عدالت الهی 5) فقر و ثروت نکته مهم اینکه: امکان انتخاب سایر موضوعات متفرقه به غیر از 5 موضوع فوق الذکر، که بر اساس انتخاب دانشجویان محترم باشد، برای آنهایی که علاقه دارند در سایر محورها پژوهش کنند، فراهم است، لیکن پس از هماهنگی با من در کلاس و تایید آن، پژوهش مورد قبول است.