مرا به خاطر داشته باش
آغاز به کار

سلام؛ قدمتان روی چشم/ ممنونم از اینکه کلیک رنجه فرمودید، خواهشمندم چند دقیقه با حوصله و دقّت، نکات زیر را بخوانید:

1) قبل از هرگونه فعالیتی در سایت، و برای اینکه خسته نشوید و بتوانید از وقت بیشتر استفاده کنید، این مطلب " آشنایی با فضای سایت " را بخوانید.

2) اگر میخواهید، پیام یا مطلبی که برای سایر بازدیدکنندگان نیز مفید است، را برایم ارسال کنید، از طریق بخش پرسش و پاسخ اقدام نمایید.

3) سوالات خودتان را از لینک "ارسال پرسش" ثبت نمایید، و برای آگاهی از پاسخ، ظرف چند روز آینده، مجدداً به سایت مراجعه نمایید.

4) قبل از ثبت سوال و یا درخواست مشاوره، کمی در سایت گردش کنید، شاید، پاسخ سوال شما در سایت مطرح شده باشد.

5) حتما نظرات خودتان را در ذیل هر مطلب، ثبت نمایید، تا اطلاع ثانوی، لینک "تماس با من" غیر فعال است و تمامی سوالات را از طریق لینک "ارسال پرسش جدید" ثبت نمایید.

6) برای ثبت هرگونه پیام، یا نظری در این سایت، باید، ثبت نام کنید. (لینک آن بالای تصویر من، موجود است) "راهنمای عضویت"

7) امتیاز دادن به یادداشتها و مطالب باعث میشود که دیگران را در خواندن مطالب مفیدتر یاری کنید، چه خوب است که بعد از استفاده از مطالب، به این نکته توجه فرمایید.

8) اگر دسترسی به اینترنت برایتان دشوار است، پیشنهادم این است که به لینک "عضویت در سامانه پیامکی" مراجعه کنید.

9) از اخلاق پسندیده این است که، مطالب را بدون ذکر منبع، منتشر نکنید، رعایت این مساله، نشانه حسن رفتار و شخصیت شماست و ما را در ترویج معارف دینی، یاری می کند. 

با تشکر فراوان از شما مخاطب محترم و نازنین

یا علی

پیوندها
مجتمع مذهبی فرهنگی امام رضا علیه السلام - تهرانپنل پیامک رایگانپیکس بلاکشبکه تبلیغدفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله)پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبریمرکز مدیریت حوزه علیمه خراسانطلبه پاسخگورادیومونسبک زندگی موسسه راه روشنمدرسه علمیه سیادت خراسانعضویت در سامانه پیامکی 3000872030
فراخوان ثبت نام کلاس مجردها در مشهد مقدس

فراخوان ثبت نام کلاس مجردها در مشهد مقدس

            باسلام   فراخوان ثبت نام " کلاس مجردها "   با مشارکت واحد سبک زندگی موسسه راه روشن   به این لینک مراجعه کنید   اگر به دنبال حضور در فضایی، کاملا متفاوت و صمیمی برای مطرح کردن دغدغه ها و مشکلات و دست یافتن به راهکاری برای حل آنها، هستید، پیشنهاد می کنم این فرصت را از دست ندهید. یا علی و من الله التوفیق فی جمیع ...
مطالب کلاس تاریخ تحلیلی صدر اسلام

مطالب کلاس تاریخ تحلیلی صدر اسلام

سلام استاد، خسته نباشین! من شماروبه خاطردلسوز بودنتون تحسین میکنم، ازحرفای شما نیت خوبتون رومتوجه میشم وازبودن درکلاستون لذت میبرم ولی به نظرم یکم توی بیان منظورتون مشکل دارین واین شاید باعث بشه، بعضیها به جای جذب شدن به سمت دین، بدتر زده بشن، بنظرم هرکسی به شکلی متفاوت وباسخنان ورفتارهای خاص اصطلاحا براه میاد، مثلا دلیل اینکه چراموهاتو نمیدی تو رو نپرسین، بنظرشما کسی هست که ...